O NÁS

ReloCare

Společnost ReloCare, založená v roce 2008, je česká společnost, která poskytuje služby v oblasti mezinárodních obchodních víz pro profesionály, kteří potřebují podnikat služební cesty za účelem účasti na jednáních, konferencích, školeních, auditech, poskytování poradenských služeb a dalších obchodních účelů.
Mnoho zemí vyžaduje, aby odborníci při služebních cestách získali krátkodobé obchodní vízum, avšak pro většinu odborníků je obtížné se v procesu získání obchodního víza orientovat. Tento proces může být také časově velmi náročný. V důsledku toho se někteří při oficiálních návštěvách nesprávně spoléhají na turistická víza, což může vést ke komplikacím.
Společnost ReloCare poskytuje komplexní řešení pro získání podnikatelského víza. Pomůžeme vám zorientovat se ve složitosti schvalování obchodních víz a pochopit, jak se tyto procesy liší v různých zemích a podle vaší státní příslušnosti a pobytu. Naše robustní komunikační protokoly a včasná následná opatření umožňují našim klientům bezproblémově využívat naše služby v oblasti obchodních víz.

ReloCare logo

Zažijte rychlý a efektivní servis

Společnost ReloCare má komplexní znalosti o procesech udělování obchodních víz pro více než 20 zemí.  Pomáháme občanům EU i mimo EU pobývajících v České republice a pomáháme jim rychle a efektivně získat krátkodobá podnikatelská víza pro jejich pracovní cesty.

Naším cílem je poskytovat rychlá vízová řešení a udržovat vysokou úroveň komunikace s našimi klienty. Naším cílem je zajistit jejich klid, protože jim pomáháme překonávat typické překážky spojené se schvalováním obchodních víz a využívat bezproblémový proces žádosti.

Proč si zákazníci volí ReloCare?

Naši klienti ve svých recenzích nejčastěji uvádějí následující:

  • "Vždy velmi pohotoví, rychle odpovídali na mé otázky a velmi podrobně mě předem informovali o postupech."
  • "Velmi kompetentní a profesionální a postarají se o všechny detaily, aby byl proces pro žadatele co nejméně stresující."
  • "Velmi dobrá komunikace v průběhu procesu žádosti."
  • "Profesionální, rychlý, proaktivní a milý personál."
  • "Celý proces proběhl hladce a včas."
  • "Všichni mluví perfektně anglicky a na e-maily odpovídají téměř okamžitě."
  • "Tým byl velmi vstřícný při nápravě chyb, kterých jsem se dopustil."

Náš tým

Díky našim specialistům se vyhnete obvyklým chybám spojeným s podání žádostí o víza. Naše odborné znalosti a zkušenosti vám ujasní proces získání víz v různých zemích. Naši konzultanti mají aktuální informace o požadavcích pro vydání víza, tudíž proces probíhá rychle a bez větších komplikací.

RC_Dana_Pick_2

Dana Pick

Managing Director & Founder

RC_Kristyna_Richtrova_2

Kristýna Richtrová

Head of Immigration

RC_Tomas_Zubek_2

Tomáš Zůbek

Head of Relocation (DSP)

RC_Barbora_ Podskalska_2

Barbora Podskalská

Senior Immigration & Business Visa Consultant

RC_Jana_Uhlirova_2

Jana Uhlířová

Senior Immigration Consultant

Anna Kopylová

Anna Kopylová

Immigration Consultant

RC_Lenka_Travnickova_2

Lenka Balíková

Senior Relocation Consultant

RC_Bara_Odvarkova_2

Bára Odvárková

Relocation Consultant

Adéla Eiseltová

Adéla Eiseltová

Relocation Support

Anežka Šimková

Anežka Šimková

Relocation Consultant

Kontaktujte nás

ReloCare poskytuje komplexní řešení pro získání víz za účelem pracovní cesty. Pomůžeme vám se zorientovat v náležitostech podání žádosti a pochopit, jak se procesy liší v různých zemích podle národnosti a typu pobytového oprávnění. Díky proaktivní komunikaci a důrazu na pravidelné sledování stavu žádosti, budou vaše víza vyřízena rychle a bez problémů. 

Kontaktujte nás, ozveme se vám do 24 hodin!