Získejte podporu při vyřizování víza za účelem pracovní cesty

SVĚŘTE STAROST O SVÁ OBCHODNÍ VÍZA DO RUKOU RELOCARE

Profesionálové z ReloCare vám pomohou se získáním jakéhokoli víza za účelem služební cesty do zemí po celém světě.
Službu získání obchodního víza z České republiky poskytujeme českým občanům a cizincům s dokladem o pobytu v České republice.

Proč si vybrat ReloCare?

Volba turistických víz se při pracovních cestách může zdát jako nejlevnější a nejjednodušší řešení. Při plánování pracovních aktivit je však důležité získat řádné obchodní vízum, aby se předešlo možným komplikacím.

Požádat o vízum za účelem pracovní cesty na vlastní pěst může být náročné. Vaše žádost může být zamítnuta z důvodu chybějících dokumentů nebo nesprávného podání. To může ohrozit váš plán cesty a může rychle vyústit ve ztrátu vašeho času a peněz. V ReloCare úzce spolupracujeme se zastupitelskými úřady, proto máme vždy aktuální informace o požadavcích ambasád, což vám ušetří další návštěvy a shon.

ReloCare

Jakým způsobem zjednodušíme proces?

Naše služby zahrnují následující:

ReloCare team 2021

NAŠI KONZULTANTI

Více než 10 let zkušeností

Naším cílem je bezproblémové vyřízení víz za účelem služební cesty do jiných zemí.

Naše obchodní strategie stojí na třech pilířích, které pomáhají odlišit kvalitu našich služeb od ostatních. Pokud se rozhodnete využít našich služeb, můžete očekávat:

RECENZE

Hodnocení našich klientů

"Relocare's services are top notch. I had the chance to have them supporting me in a different range of needs from visa to Saudi Arabia to update of residence permit. Professional, fast, proactive and kind personnel. Can only recommend."
Alessandro Motta
"The service and assitance was clear, with proper clarification of alternatives and required documentation. The only sugestion would be to include pictures of the person who would be support during the appointments so it is easier to pintpoint them."
Andres Reinosa
"Totally recommend! Super satisfied with their assistance. Relocare took the whole process with ease and efficiency. Keep up delivering this great service!"
Martin Ferrero